XMOBI – B2B Play, TMobile, Orange

Każdy kto prowadzi punkt lub własną sieć sprzedaży usług telekomunikacyjnych wie, jak trudne i czasochłonne są wszystkie rozliczenia z operatorem, partnerami i pracownikami. Ponadto skomplikowany system wyliczania wynagrodzeń, prowizji i premii jest źródłem wielu pomyłek, których późniejsza korekta jest bardzo skomplikowana.

System XMOBI dedykowany jest do kompleksowej obsługi procesów dla partnerów lub dealerów sieci komórkowych. Maksymalnie ułatwia prowadzenie rozliczeń i zapewnia eliminację tzw. „błędów ludzkich”. Pozwala na pełną automatyzację procesów związanych z rozliczeniami z operatorem sieci komórkowej oraz z partnerami. Ponadto system posiada rozbudowaną platformę B2B. Współpracuje jako platforma B2B sieci: Play, TMobile, Orange.

kliknij aby zobaczyć wirtualną prezentację produktu

Podsumowanie zalet i korzyści

Zalety systemu

Środowisko pracy

Na system XMOBI składają się 3 środowiska:

  • XMOBI SERV – serwer aplikacji i bazy danych. Służy do integracji i przechowywania danych oraz synchronizacji z systemem księgowym.
  • XMOBI DESK – narzędzie administracyjne dla pracowników centrali. Program XMOBI DESK pracuje na dowolnym komputerze klasy PC. Dzięki temu podczas wdrożenia możemy wykorzystać posiadane już komputery co pozwala na ograniczenie kosztów.
  • XMOBI WEB – internetowa platforma B2B dla partnerów – pozwala na przegląd umów, rankingów, wynagrodzeń itp

Obsługa procesów

Realizacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich Administratorem będzie spółka EX7 Sp. z o.o., z siedzibą w Skawinie, ul. Krakowska 87, 32-050. Szczegóły: polityka prywatności