Platforma B2B - nowe oblicze E-commerce

Informacje ogólne

Model biznesowy Bussiness to Bussiness (B2B) przeważnie nie jest kojarzony z e-commerce. Jest to jednak błędne myślenie! Obecnie coraz więcej sklepów internetowych to platformy B2B. Sprzedaż internetowa jest ułatwieniem dla obu stron, przyspiesza komunikację, zmniejsza potrzebę angażowania większej ilości pracowników, ułatwia zarządzanie produktami, a także pozwala prowadzić dokładne statystyki. Ogromną zaletą platform B2B jest możliwość nawiązywania relacji biznesowych również poza granicami kraju, co często nie jest możliwe w świecie rzeczywistym. Utrzymuj relacje handlowe o każdej porze i przyjmuj zamówienia przez całą dobę w sposób automatyczny. Dodatkowo atutem platformy B2B jest zintegrowane jej z wieloma różnymi systemami działającymi w firmie czy magazynie, zwłaszcza z systemem ERP. Integracja sklepu z zewnętrznymi systemami jest bardzo istotna z punktu widzenia administratora sklepu. Użytkowanie platformy B2B połączonej z systemem do zarządzania znacznie ułatwia pracę i skraca czas administrowania serwisu.

Tworzenie systemu B2B

Funkcjonalności

Dowiedz się więcej o platformie B2B

Jeśli w Państwa firmie:

  • zbieranie zamówień drogą mailową i telefoniczną staje się niewystarczające
  • coraz częściej zdarzają się pomyłki w zamówieniach lub reklamacje,
  • wzrasta liczba klientów biznesowych,
  • firma planuje wzrost sprzedaży

 

to system platforma B2B będzie odpowiedzią na te problemy i wyzwania. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. Doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania.

Realizacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich Administratorem będzie spółka EX7 Sp. z o.o., z siedzibą w Skawinie, ul. Krakowska 87, 32-050. Szczegóły: polityka prywatności