sklepopon-logo-data

Sklepopon.com jest częścią firmy ENiS sp. z o.o., która od ponad 20 lat działa w branży motoryzacyjnej.  Z początkiem lat 90-tych firma ENiS nawiązała, trwające do dziś, kontakty z największymi międzynarodowymi koncernami oponiarskimi. Obecnie firma współpracuje z wieloma partnerami handlowymi i hurtowniami w Niemczech, a także w Belgii, Holandii czy Austrii. Firma ENiS należy do korporacji Point-S zrzeszającej ponad 1800 serwisów w całej Europie, sprzedającej 11 milionów opon rocznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ponad 4 lata temu firma ENiS otworzyła własny sklep internetowy pod adresem www.sklepopon.com, który już od samego początku istnienia do dziś, słynie z najwyższej jakości – zarówno obsługi klienta jak i świadczonych usług.

Firma ENiS poza współpracą z  w/w grupą PointS, posiada również wiele partnerskich warsztatów samochodowych. W celu rozwoju swojej firmy i wypromowaniu nowego produktu jakim jest sklep internetowy sklepopon.com,  zdecydowano się na stworzenie systemu do zarządzania i organizacji dla wszystkich współpracujący serwisów samochodowych pod szyldem sklepu internetowego.

Celem nowej platformy, którą stworzyliśmy na potrzeby firmy ENiS, jest możliwość organizacji i zarządzania dla poszczególnych serwisów samochodowych zarówno do celów informacyjno-rozliczeniowych jak również do zarządzania kalendarzem, poprzez interaktywny harmonogram zleceń. 

Co istotne — wraz z rozwojem sprzedaży internatowej, na rynku pojawiła się możliwość zamawiania opon przez internet do wybranego przez klienta warsztatu, wraz z ustaleniem terminu ich wymiany.

Dzięki naszemu systemowi wszystkie współpracujące warsztaty mają możliwość rozliczania transakcji ze sklepopon.com, jak również na bieżąco znają i kontrolują napływające rezerwacje terminów od klientów, z uwzględnieniem typu samochodu, a także informacje o oponach – jaki typ i kiedy mają zostać dostarczone przez kuriera.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich Administratorem będzie spółka EX7 Sp. z o.o., z siedzibą w Skawinie, ul. Krakowska 87, 32-050. Szczegóły: polityka prywatności