Wdrożenie systemu XWMS w firmie Celkar

W roku 2017 ukończyliśmy projekt wdrożenia systemu XWMS oraz B2B dla firmy Celkar, polskiego producenta i hurtownika części samochodowych. Firma ta, eksportuje około 50% swoich towarów do 25 krajów, a proces zamówień jest realizowany w 6 językach poprzez platformę B2B lub w formie telefonicznej.

Dla nas — zespołu z EX7, najważniejszym celem było pełne dostosowanie i sprostanie wymaganiom dynamicznie rozwijającej się firmy Celkar, która większość swoich kontaktów z klientami realizuje poprzez naszą platformę B2B, a proces logistyczny jest realizowany w ramach zaawansowanego systemu WMS, również stworzonego przez EX7.

Głównym atutami naszego systemu XWMS jest pełne zintegrowanie procesów logistycznych z enova365. Dodatkowo bezpieczeństwo w transmisji i przechowywaniu danych, przy jednoczesnej wysokiej wydajności czyni nasz system jednym z najlepszych na rynku. Cały  system XWMS jest niezawodny, a pracownicy mają do niego dostęp 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Pozwala to firmie Celkar na bezbłędną obsługę około 200 tysięcy jednostek towarowych, realizację kilkuset hurtowych wysyłek dziennie, integrację systemu z wszystkimi firmami kurierskimi oraz ciągłą inwentaryzacją stanu magazynowego. Wszytko to, przy jednoczesnej prostej i intuicyjnej obsłudze naszego systemu.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania, a ich Administratorem będzie spółka EX7 Sp. z o.o., z siedzibą w Skawinie, ul. Krakowska 87, 32-050. Szczegóły: polityka prywatności